• Email
  • Telefon
    17 850 52 90
    534 006 002
    696 097 537

Doradztwo podatkoweBiuro Rachunkowe Rzeszów


Priorytetem nieprzerwanego od 1994r, działania naszego biura jest najwyższa jakość kompleksowych i wszechstronnych usług
w zakresie szeroko rozumianego prawa podatkowego, finansowego i księgowości.

Poprzez analizy i ocenę indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy - w oparciu o przepisy prawa, opinie, komentarze i stanowiska Ministerstwa Finansów, Izb i Urzędów Skarbowych, Urzędów Celnych oraz w oparciu o linie orzecznictwa Sądów Polskich, doradzamy jak najoptymalniej kształtować długofalową strategię finansową i podatkową firmy.

W oparciu o ustawę o doradztwie podatkowym, na bieżąco studiując aktualne zagadnienia prawa podatkowego, wyjaśniamy normy prawa podatkowego oraz ich stosowanie. Reprezentujemy Klientów w kontaktach z organami skarbowymi zarówno na etapie kontroli jak i później, w ewentualnych postępowaniach przed WSA i NSA.

Korzystając z kwalifikacji kadry biura, wykształcenia i przede wszystkim wieloletniego doświadczenia, wynikającego z pracy
w branży usług doradztwa prawno-podatkowego oferujemy nasze usługi doradcze także w zakresie: prawa handlowego
( prawo spółek ), prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, a także w zakresie postępowań administracyjnych oraz cywilnych.

Oferujemy także możliwość nadzoru księgowego i doradztwa podatkowego nad działami księgowości w Firmach, które samodzielnie prowadzą księgowość.

 

 

Posiadamy pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za wykonywane usługi, wynikające z ustawy o doradztwie podatkowym.

Ceny za oferowane usługi każdorazowo są ustalane indywidualnie.

Biuro rachunkowe Rzeszów

Oferujemy usługi księgowe i doradztwa podatkowego na najwyższym
poziomie, dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu
i wysokim kwalifikacjom kadry pracowniczej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych porad prawno-podatkowych.


Siedziba naszej firmy

Tutaj zaplanujesz dojazd do naszego Biura Rachunkowego w Rzeszowie

Biuro Rachunkowe